Studentų namai „Atsimainymas“

Jūsų yra daug, kurie domitės galimybe čia apsigyventi. Šiuo metu jau laisvų vietų nebėra kitiems metams. Bet jei labai norėtumėt, rašykit – kartais gali atsilaisvinti vieta, arba galite užsirašyti į eilę dar kitiems metams!
Mes kviečiame jus dalyvauti jaunimui skirtose Mišiose ir jaunimo vakaruose, o taip pat ir įvairiose savanorystėse (pavyzdžiui, šeimų dienose ar šeimų festivalyje, taip pat skautų veikloje).STUDENTŲ NAMAI „ATSIMAINYMAS“KAS? Katalikų  studentų namai „Atsimainymas“ – tai iki 12 studentų iš visos Lietuvos, nuo baritonų iki politologų, kurie gyvena vienuolyno antrame aukšte, bando kuo labiau panašėti į tikrą bendruomenę ir per čia praleidžiamus metus priartėti prie Dievo. Aišku, dar ir bando padėti arba bent netrukdyti broliams įvairiuose darbuose, susijusiuose su vienuolyno priežiūra.

KODĖL ATSIMAINYMAS?
 Tai puiki galimybė gyventi gražiame Vilniaus kampelyje, sutikti daugiau tikinčių vyrukų ir bandyti visiems kartu augti tikėjime ir artėti prie Dievo. Aišku, yra ir daugiau gyvenimo čia privalumų, tie kuriems to reikia, turi pakankamai geras galimybes mokytis, nes pas mus gana ramu, dar turime stalo teniso stalą ir kas studentams itin aktulau, bent kartą per du mėnesius labai skaniai pavalgome pas brolius.

KĄ ČIA VEIKIAME? Kasdien meldžiamės, kartą per semestrą paskiriame šeštadienio popietę vienuolyno tvarkymui, mokslo metų pradžioje ir jų pabaigoje organizuojamos išvykos su broliais, paprastai kartą per mėnesį turime bendrą vakarienę su broliais, kurią ruošia pakaitomis studentai ir broliai.

KĄ GERO TURIME? Bevielis internetas, stalo teniso stalas, didelis polisio kambarys, erdvi virtuvė ir t. t. Ir aišku, kad broliai yra puikūs psichologai, patarėjai ir kulinarai…

KUR? Antakalnio 27. Patogus susisiekimas su miesto centru ir Saulėtekiu – bene svarbiausiomis kryptimis Vilniaus studentams. 

UŽ KIEK? Ir visa tai už 90 € per mėnesį. Padedant broliams jų darbuose, kaina gali mažėti.

KONTAKTAI Studentų namų kuratoriai: br. Matas tel. nr. 867271357

Kontempliatyviosios seserys savo vienuolyne (Antakalnio g. 27, Vilnius) taip pat turi namus studentėms.
Kreiptis į seseris Tel. 8-647-645-84, kreiptis į s. Daivą Mariją.